Hatay Lezzetleri

Gökdere Köyü Zeytinlerimiz

Taş kırma biçiminde salamura yapacağımız zeytinler, zeytinyağı üretimi için kullanılan zeytin ağaçlarının türlerinden farklıdır. Gemlik cinsi Zeytinlerimizden oluşturulmaktadır sofralık zeytinlerimiz. Zeytin yetiştiriciliği Hatay ve Akdeniz bölgesinin bizce iklim koşulları bakımından en iyi mevkisi Gökdere’dir.

Hatay’dan Hayata

Zeytinyağı Gökdere, Erzin

Zeytinyağlarının tadı her bölgeye ve toprağa göre değişim göstermektedir. Çiftçinin ağaca iyi bakım yapması, ağacın topraktan yeterli mineralleri alabilmesi ve bölgenin iklim koşullarının da zeytinyağının aromasında etkili olan faktörlerdendir. Bizim zeytinyağımız, Hatay ve Akdenizin zeytin yetiştiriciliği ile ön planda olan Gökdere bölgesine aittir.

Defne Sabunu

Gerçek defne sabunu ise defne yağından yapılır ve hem kokusundan hem de kullanımdan sonra saç ve vücuttaki etkisinden anlayabilirsiniz. Kullanım esnasında defne yağı ile yapılan hakiki defne sabunlarının kokusu daha yoğun olmaktadır.

Katkısız Defne sabunun yapımında 3 temel madde kullanılmaktadır. Defne yağı , zeytinyağı ve sabun mayası olarak bilinen köstiktir.

Vücudunuza iyi bakın. Yaşamak zorunda olduğunuz tek yer orasıdır. Jim Rohn

WhatsApp İletişim
1
Siparişleriniz için buradayım.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim.